Distances līguma speciālie noteikumi
Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts “Pārdevējs”, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta “Pircējs”, no otras puses, noslēdz šādu distances līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam un veiktajai apmaksai.

Ja Pārdevējs ar Pircēju nav  īpaši vienojušies citādāk, apmaksa tiek veikta ar pārskaitījumu. Norēķins iespējams arī Pay pal norēķinu sistēmā.

Preču piegāde Pircējam notiek ar Omniva pakomātu starpniecību, 5 kalendāro dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā ir 3 EUR. Preču cena ar piegādi ārzemēs tiek noteikta, Pircējam ar Pārdevēju atsevišķi vienojoties. Šādā gadījumā Pircējs telefoniski vai elektroniski paziņo, uz kuru valsti veicama piegāde. Pārdevējs aprēķina cenu, paziņo to Pircējam, un, ja Pircējs cenai piekrīt, Pircējam ar e-pasta starpniecību tiek nosūtīts rēķins.

Ir iespējama arī preču nodošana Pircējam Pārdevēja birojā Krustabaznīcas ielā 1, Rīgā, iepriekš vienojoties par laiku. Par izvēlēto vajadzību Pircējs paziņo Pārdevējam elektroniski. Ja Pircējs izvēlas saņemt Preces personīgi Pārdevēja birojā, norēķināšanās notiek skaidrā naudā un Preču cenā nav iekļautas piegādes izmaksas.

Preces uz Pārdevēja rēķina tiek aizstātas, ja piegādes laikā tās ir sabojātas. Šādā gadījumā Pircējs par bojājuma faktu paziņo Pārdevējam.

Distances līguma vispārējie noteikumi
Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo Interneta veikalu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Internetveikalā iestrādātos maksājuma rīkus, vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam ar e-pasta starpniecību nosūtīto e-pastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam ar e-pasta starpniecību pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota/izlietota.

Ievadot nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanas laikā, Pircējs piekrīt viņa sniegto personas datu apstrādei, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR tiesību aktu  prasībām. Personas datu apstrāde notiek saskaņā ar /privatuma-politika/.     

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.